Основні завдання


Івано-Франківський рибоохоронний патруль в районі діяльності та відповідно до покладених на нього завдань:

1) Видає, переоформляє та анулює дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) та підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та перероблення продуктів лову (у разі необхідності суб'єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій) відповідно до законодавства.

2) Видає та скасовує передбачені законодавством документи на право добування водних біоресурсів, а також на право переселення та утримання в неволі чи напіввільних умовах водних біоресурсів.

3) Забезпечує здійснення державного нагляду (контролю) у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів.

4) Забезпечує організацію роботи з штучного розведення, вирощування водних біоресурсів, їх використання у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах).

5) Здійснює державний контроль за технічним станом рибозахисних споруд, проведенням рибозахисних заходів на водозабірних та інженерних спорудах меліоративних систем.

6) Здійснює контроль за дотриманням використання лімітів (частки лімітів) та прогнозів допустимого вилову водних біоресурсів.

7) Надає в установленому порядку пропозиції та здійснює контроль за рівневим режимом роботи рибогосподарських водних об'єктів.

8) Здійснює державний нагляд (контроль) за дотриманням правил використання, порядку придбання та збуту об'єктів тваринного світу в частині водних біоресурсів.

9) Проводить у межах своїх повноважень моніторинг внутрішнього і зовнішнього ринків рибної продукції.

10) Готує та вносить в установленому порядку пропозиції щодо вдосконалення законодавства з питань, що належать до повноважень Держрибагентства.

11) Проводить роз'яснювальну роботу з питань охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства.

12) Складає і надає за належністю інформацію та звітність за результатами діяльності.

13) Здійснює передбачені законодавством заходи щодо регулювання рибальства.

14) Здійснює збір й узагальнює подання суб'єктами аквакультури звітної інформації щодо обсягів виробництва продукції аквакультури, контролює діяльність суб'єктів аквакультури під час розведення та/або вирощування чужорідних та немісцевих видів гідробіонтів.

15) Забезпечує належне опрацювання поданих користувачами документів щодо здійснення штучного розведення, вирощування риби, інших водних біоресурсів та їх використання в спеціальних товарних рибних господарствах.

16) Вживає заходи щодо виконання умов погоджень, наданих для видачі дозволу на будівельні, днопоглиблювальні роботи, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду (у разі проведення робіт у рибогосподарських водних об'єктах).

17) Бере участь у розробленні та виконанні державних та регіональних цільових програм, що стосуються розвитку рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства.

18) Утворює та бере участь в роботі комісій із вжиття заходів щодо попередження виникнення та ліквідації ситуацій, які спричиняють або можуть спричинити погіршення умов існування або масову загибель водних біоресурсів.

19) За дорученням Голови Держрибагентства виконує інші завдання, визначені законодавством.

Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області

Адреса: 76006, м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 221

тел.:+38 (0342) 78-64-95 , тел/факс:+38 (0342) 78-62-82

E-mail: i-fr.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t